Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Wycieczka integracyjna grupy "Maleństwa" do Sielankowo Siedlisko Zabłocie była prawdziwą przygodą! Dla naszych trzylatków była to pierwsza wspólna wycieczka, dlatego emocji i radości nie brakowało!
Nasze „Maleństwa” razem z Rodzicami i Paniami spacerowały po lesie z uroczymi alpakami, które dzieci miały okazję także karmić. Nie zabrakło też kontaktu z króliczkami – te również skradły serca najmłodszych
Dzieci wzięły udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, szalały na dmuchanym zamku i świetnie bawiły się na placu zabaw. Rodzice zadbali o pyszny poczęstunek połączony z grillem, przy którym mogliśmy wspólnie spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze .Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, zaangażowanie i przygotowanie poczęstunku – dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy!