
Dzieci z grupy "Maleństwa" gościły dzisiaj pielęgniarkę - panią Monikę, mamę Ani. Na tym spotkaniu dowiedziały się na czym polega jej praca i w co zaopatrzona jest torba pielęgniarska. Dzieci zobaczyły m.in. do czego służy stetoskop, bandaż czy strzykawka i każdy dzielny przedszkolak miał okazję zmierzyć sobie ciśnienie. Jeszcze raz dziękujemy pani Monice za poświęcony czas i ciekawe spotkanie.