Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Dzisiaj "Pani Wiosna" przybyła do naszego przedszkola i obudziła niedźwiadka z zimowego snu. Dzieci z gr. "Mądre Sówki" przygotowały przedstawienie pt. "Kto obudzi niedźwiadka?". Przedszkolaki w barwnych strojach i z uśmiechami na twarzach zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Pięknie wcieliły się w rolę leśnych zwierząt, kwiatków, pszczółek, motyli oraz żabek. Radosne , wiosenne piosenki rozbrzmiewały w całym przedszkolu, dzięki czemu od razu zrobiło się ciepło i przyjemnie. Dzieci uroczyście ogłosiły, że wiosna już na dobre zagościła w naszym przedszkolu! Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z gr. "Mądrych Sówek" za przygotowania wspaniałych strojów dla naszych małych aktorów. Wyglądali wspaniale !!! Dziękujemy również Rodzicom dzieci z gr. "Maleństw", "Tygrysków" i "Puchatków" za ubranie dzieci na zielono.