Strona główna
Galeria
"Powitanie Jesieni" u "Puchatków"
Poprzednia
Następna
"Powitanie Jesieni" u "Puchatków"
,,Idzie drogą Pani Jesień, jarzębinę w koszu niesie….”
W piątek dzieci z grupy Puchatki powitały Panią Jesień. W tym dniu odbyły się różne zabawy związane z nową porą roku.
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna