
Patriotyczny Pokaz Mody w naszym Przedszkolu!
Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości odbył się wyjątkowy Patriotyczny Pokaz Mody, w którym nasze przedszkolaki zaprezentowały przepiękne stroje przygotowane przez rodziców .
Dzieci z ogromną dumą i odwagą kroczyły po czerwonym dywanie, prezentując stroje żołnierzy, barwne ludowe kreacje oraz biało-czerwone stylizacje, symbolizujące miłość do naszej Ojczyzny .
Sala udekorowana była biało-czerwonymi balonikami, które wprowadziły wszystkich w świąteczny, patriotyczny nastrój . Całość wyglądała naprawdę wyjątkowo i odświętnie!
Na zakończenie wydarzenia Pani Dyrektor zabrała głos, z uśmiechem podziękowała wszystkim uczestnikom oraz wręczyła dyplomy i drobne upominki , nagradzając dzieci za ich odwagę, zaangażowanie i piękne prezentacje. Z całego serca dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów, pomysłowość i wspólne świętowanie – dzięki Wam ten dzień był tak wyjątkowy, kolorowy i pełen dumy z bycia Polakiem . To był naprawdę piękny, patriotyczny dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci