Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dnia 21.09.2020r. nasze przedszkolaki obchodziły "Międzynarodowy Dzień Pokoju". Dzieci uczestniczyły w zabawach integrujących grupę, rozmawały na temat pokoju oraz przyjaźn. Uwieńczeniem wspólnych działań było wykonanie symboliczenego "białego gołąbka"-symbolu pokoju.