
Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, dzieci z grupy „Króliczki” wybrały się na pobliski cmentarz, aby uczcić pamięć bohaterów, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. Przedszkolaki odwiedziły Grób Nieznanego Żołnierza oraz mogiły żołnierzy poległych w Bitwie pod Płońskiem w 1920 roku i podczas kampanii wrześniowej 1939 roku. Dzieci z szacunkiem zapaliły pamiątkowe znicze, wysyłając w ten sposób symboliczne światełka pamięci.