Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas" (F. Edwards)
Z radością informujemy, że na naszym kiermaszu charytatywnym z ozdobami świątecznymi udało nam się zebrać 1920 zł!!! Cała kwota zostanie przekazana na leczenie małego Antosia z Ciechanowa. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały przepiękne ozdoby na nasz kiermasz oraz dołożyły swoją cegiełkę do zebranej kwoty. Pamiętajmy! Dobro wraca!
Wszystkie reakcje:
29Agnieszka Godzińska, Grażyna Żakowska i 27 innych użytkowników