22 kwietnia dzieci z grupy ,,Maleństw" obchodziły Światowy Dzień Ziemi. Wydarzenie to obchodzone jest w celu promowania ochrony środowiska.
Nam również nie jest obojętne zdrowie naszej planety.Wiemy dlaczego i jak powinniśmy o nią dbać. W ramach obchodów Maluszki obejrzały prezentacje multimedialną ,, Dzień Ziemi",z ktorej dowiedziały się dużo ciekawostek o naszej Ziemi.Wykonały pracę plastyczną ,,Szczęśliwa planeta Ziemia" .