Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Nasze "Maleństwa" pierwszy raz świętowały "Dzień Mamy i Taty" w swoim przedszkolu. Z tej okazji przygotowały krótki występ artystyczny, który z dumą zaprezentowały swoim gościom. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Na koniec uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Gołębiewska, która pogratulowała Rodzicom zdolnych i wspaniałych dzieci. Tego dnia nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć oraz słodkiego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za tak liczne przybycie oraz pomoc w organizacji tego dnia. To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.