Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Dzieci z grupy "Puchatki" z pomalowanymi buźkami i przebrane za koty obchodziły dziś święto tych właśnie czworonogów. Poznały różne rasy kotów, przyzwyczajenia, ulubione przysmaki. Największą radość sprawiło przedszkolakom udział w różnych zabawach i konkursach. W nagrodę każdy Kotek otrzymał myszkę i dyplom. To był bardzo "koci" dzień.