
Dzisiaj nasze "Mądre Sówki" obchodziły nietypowe święto - „Święto Kota”. Wszystkie dzieci upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając kocie maski, uszy oraz dorysowując sobie wąsy. Brały udział w "kocich zabawach", polowały na myszki oraz piły mleczko. Tego dnia nie zabrakło również "kociej" fotobudki oraz pracy plastycznej. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za stroje dla dzieci oraz karmę dla bezdomnych kotów.