Strona główna
Galeria
"Dzień Kobiet" u "Tygrysków"
Poprzednia
Następna
"Dzień Kobiet" u "Tygrysków"
"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce. Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"
8 marca to wyjątkowy dzień w roku - swoje święto obchodzą wtedy kobiety, te małe i te duże
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna