
Dzisiejszego dnia wszyscy świętują Dzień Kobiet, niezwykłe święto, które obchodziły również przedszkolaki z grupy Puchatków. Dziewczynki zostały obdarowane przez kolegów upominkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję a potem świetnie się razem bawili.