,,Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek..." 8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym dniu najmłodsze przedszkolaki z grupy ,,Maleństwa" po raz pierwszy obchodziły to święto. W tym uroczystym dniu chłopcy z wielką elegancją złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia. Każda ,,mała" kobietka otrzymała w prezencie kwiatki. Na dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień.