Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dziś w Puchatkach obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa.Podczas zajęć poznaliśmy różne rodzaje drzew, dowiedzielismy się o znaczeniu drzew w życiu człowieka. Puchatki obejrzały również film edukacyjny "Jak wyglądałoby życie na Ziemi bez drzew". Na zakończenie wspólnie z Panią Dyrektor zasadziliśmy drzewko w ogrodzie przedszkolnym. W ten sposób zrealizowaliśmy zadanie "Piękna Niepodległa" z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". To był bardzo ciekawy dzień.