
W grupie Puchatki dziś obchodzony był Dzień Dinozaura. Dzieci czekały niecierpliwie, ponieważ interesują się dinozaurami i dużo wiedzą na ich temat. Przedszkolaki wcielając się w paleontologów poszukiwały kości dinozaurów i każdemu udało się. Największe wrażenie na dzieciach zrobił wybuch wulkanu (chciały żeby nigdy się nie skończył. Na zakończenie każdy wykonał swoją skamielinę. Był to dzień wypełniony nowymi wiadomościami oraz wrażeniami.