Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dziś w grupie Króliczków odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wyraziły swoją wdzięczność prezentując część artystyczną specjalnie dla zebranych gości. Po części oficjalnej dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był niezwykły dzień Bardzo serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację tej uroczystości