Strona główna
Galeria
"Dbamy o ptaki zimą"- "Tygryski"
Poprzednia
Następna
"Dbamy o ptaki zimą"- "Tygryski"
W grupie dzieci 4-letnich "Tygryski" omawialiśmy w tym tygodniu temat: ,,Pomagamy ptakom”. W związku z tym nasi wychowankowie przynieśli pożywienie dla ptaków i urządziliśmy im prawdziwą ucztę!
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna