Strona główna
Galeria
"A ja kocham moje miasto!"
Poprzednia
Następna
"A ja kocham moje miasto!"
Tygryski w ramach programu "Piękna nasza Polska cała" zrealizowały zadanie "A ja kocham moje miasto" - narysowanie największej laurki dla miasta kredą na asfalcie, placu.
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna