Dnia 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, który był bardzo wesołym dniem w grupie ,, Puchatki”. Dziewczynki ze swoimi paniami przygotowały swoim kolegom niespodzianki. Były życzenia, taniec indywidualny w wykonaniu koleżanek,wspólne tańce, konkursy oraz pokaz mody męskiej. Nasi panowie uzyskali maksymalną liczbę punktów za styl i prezencję. Wszystkie Dzieci otrzymały kolorowe balony ze swoimi podobiznami oraz słodycze od Rady Rodziców a chłopcy dodatkowo wspaniałe prezenty.
To był bardzo fajny dzień!