"Niech nam żyją sto lat" - uroczyste obchody Dnia Chłopaka w grupie Maleństwa. Życzenia, prezenty, medale i wesoła zabawa towarzyszyły maluszkom w dniu dzisiejszym. Jeszcze raz wszystkim chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego!