Tak świętowaliśmy "Dzień Przedszkolaka" w naszym przedszkolu! To był baaaardzo udany dzień. Jeszcze raz życzymy naszym przedszkolakom wszystkiego najlepszego! Niech ten dzisiejszy uśmiech na Waszych buziach towarzyszy Wam przez całe życie.