Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Czas szybko mija lecz pozostają piękne wspomnienia. Po czterech latach spędzonych w przedszkolu nadeszła chwila uroczystego pożegnania dzieci z gr. "Mądre Sówki". W piosenkach i wierszach dzieci opowiedziały swoją historię gdy były przedszkolakami oraz pięknie podziękowały wszystkim zaproszonym gościom. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców za ich pomoc i zaangażowanie na rzecz grupy oraz naszego przedszkola. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Gołębiewskiej oraz Pani Wiceburmistrz Teresy Kozery dyplomy i książki. Na koniec dla wszystkich dzieci czekał pyszny poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci będą pamiętały o chwilach spędzonych w przedszkolu i czasami nas odwiedzą.