Jak co roku o tej porze Puchatki obchodziły Walentynki . W miłej i przyjaznej atmosferze. Na początku zostały zaznajomieni ze zwyczajami walentynkowymi, ich historią i tradycją. Poznały również patrona tego święta, Świętego Walentego . Dzieci przygotowały walentynki dla swoich Rodziców . Prowadzono z dziećmi pogadanki związane z tym wyjątkowym dniem. Najważniejszą myślą na zakończenie było, że należy kochać na co dzień, a nie tylko od święta.