Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"
14 lutego był dla naszych " Maleństw" prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca oraz ukrytych serduszek. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka. Dzień Walentynowy w grupie "Maleństw" z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń.